O nas

PROTI to suma doświadczeń i wiedzy jakie zdobyliśmy przez ostatnie 16 lat ucząc języka angielskiego jako firma Proteuss. Uczymy z sukcesem wszystkich: dorosłych, rodziców, nauczycieli ale najwięcej radości i satysfakcji czerpiemy z nauki dzieci. Zajmujemy się również badaniem i prowadzeniem szkoleń z zakresu technik pamięciowych i szybkiego czytania. Kochamy wszystko to, co wiąże się z rozwojem, a przede wszystkim rozwojem małego dziecka.

W 2008 PROTI (dawniej eProti) zostało objęte patronatem Ministerstwa Edukacji Narodowej. Naszej platformy używa wiele placówek  szkolnych i przedszkolnych, gdzie doskonale się sprawdza.  Mamy już ponad 185 tysięcy zadowolonych użytkowników. Dołącz do nich ze swoją pociechą i przekonaj się jak łatwo Twoje dziecko nauczy się najbardziej popularnego języka na świecie, a przy okazji rozwinie w sobie wiele innych użytecznych umiejętności.

Jesteśmy dumni z naszych podopiecznych, którym metoda PROTI połączona z żywą konwersacją oraz nauką pisania, pozwolą na przystąpienie do egzaminu Cambridge Starters i uzyskanie pierwszego w życiu certyfikatu

Opinie o Proti

“Rozpoczęcie efektywnej nauki w tym wieku będzie procentować w kolejnych etapach nauki języka angielskiego. Gorąco polecam PROTI jako cenne uzupełnienie procesu uczenia się języka angielskiego w grupie dzieci od 3 do 8 lat. Techniki multimedialne dają olbrzymie możliwości jeśli chodzi o zwiększenie efektywności dydaktyki języka angielskiego. PROTI wykorzystuje te możliwości. Jestem przekonany, że rodzice będą z zadowoleniem obserwować jak przygotowane zabawy i gry językowe angażują ich dzieci w naukę języka angielskiego."

dr Arkadiusz Rojczyk, Uniwersytet Śląski

Zobacz co sądzą o nas inni użytkownicy PROTI

“Używam , w miarę możliwości platformę PROTI podczas zajęć z uczniami zerówki jako materiału wspierającego ich naukę języka angielskiego. Wiadomo, że dzieci bardzo lubią pracę z komputerem, więc za każdym razem jest to dla nich frajda, kiedy pracujemy z PROTI jest kolorowo, przyjaźnie wręcz bajkowo, a to nie tylko uatrakcyjnia zajęcia, ale także wpływa na wyobraźnię dziecka. Doceniam, że dziecko może usłyszeć wymowę danych słów w sposób wyraźny. Piosenki i rymowanki są świetnym utrwaleniem poznanego słownictwa. Myślę, że będąc rodzicem wykupiłabym dostęp do tej platformy.” 

Małgorzata Witkowska, szkoła w Gminie Mrągowo 

 

“PROTI jest innowacyjnym i nowoczesnym narzędziem edukacyjnym. Uczniowie bardzo entuzjastycznie podchodzą do zajęć na platformie, ćwiczenia interaktywne są bardzo ciekawe, atrakcyjne wizualnie i zróżnicowane, każdy uczeń znajdzie tam coś ciekawego dla siebie. Platforma PROTI jest doskonałym urozmaiceniem tradycyjnych zajęć, uczniowie w bezbolesny sposób powtarzają słownictwo i struktury gramatyczne oraz poznają nowe rzeczy. Bardzo istotnym jest fakt, że dzieci uczą się samodzielności w nauce języka angielskiego, jednocześnie ucząc się korzystania z komputera i Internetu.”

Edyta Piwowarczyk, nauczycielka języka angielskiego, Zespół Szkolno-Przedszkolny im. H. Sienkiewicza w Dziewinie
. Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Jana Pawła II w Mikluszowicach  

 

Daj swojemu milusińskiemu szansę na poznanie najbardziej popularnego i użytecznego języka na świecie. Przetestuj demo PROTI za darmo.