PROTI to szczególna, interaktywna gra do nauki języka angielskiego. Powstała dzięki pasji i doświadczeniu lektorów, metodyków, rodziców a przed wszystkim dzięki dzieciom, które na bieżąco testowały PROTI w fazie tworzenia. Pozwoliło nam to na stworzenie niezwykle efektywnego i przyjaznego programu, który pozwoli Twojemu dziecku, przez zabawę, łatwo i szybko opanować podstawy języka angielskiego.   PROTI przeznaczone jest dla milusińskich w wieku od 3 do 8 lat w różnym stopniu zaawansowania w języku angielskim. Jest doskonałym wprowadzeniem do nauki angielskiego i równie dobrze sprawdza się jako uzupełnienie zajęć przedszkolnych i szkolnych. Bazą do powstania tej niezwykłej gry był program: "Zabawa słówkami metodą PROTI" (nr dopuszczenia: DPN-5002-14/08)  Gra składa się z 9 modułów głównych oraz 3 modułów testów sprawdzających. Każdy z modułów głównych zawiera 9 kręgów tematycznych. Poziom trudności rośnie z każdą częścią a cały program ma charakter spiralny.

Zakres tematyczny:

  • Część 1 - Bawmy się
  • Część 2 - Jesień
  • Część 3 - Moje zdrowie
  • Część 4 - Zwierzęta i zima
  • Część 5 - Rodzina
  • Część 6 - Części ciała
  • Część 7 - Wiosna
  • Część 8 - Lato
  • Część 9 – Wakacje

 

Twoja pociecha nie będzie mogła się od nich oderwać, bo w każdym module znajdzie od 3 do 9 wciągających gier. Po ukończeniu każdej, otrzyma informację o wynikach a Ty, dzięki wirtualnemu dzienniczkowi, otrzymasz informację o jego aktualnych wynikach. 

"Nauka przez zabawę"- to nasze motto. Aby się udała przywiązaliśmy szczególną wagę również do szaty graficznej, przesympatycznych bohaterów i różnorodności gier. Wszystko po to by Twoje małe - wielkie szczęście potraktowało naukę angielskiego, jak najlepszą zabawę i zawsze chciało do niej wracać.  

PROTI kryje w sobie znacznie więcej. Oprócz nauki angielskiego ten niezwykły program podniesie wiele innych umiejętności Twojego dziecka. Odpowiedzialność za wykonanie zadania, zmysł techniczny, zwiększenie motywacji, samodzielność i kreatywność oraz rozwijanie umiejętności manualnych, to tylko niektóre cechy, nad którymi z Twoją pociechą z powodzeniem pracować będzie PROTI. Tobie pozwoli na bieżąco kontrolować postępy dziecka oraz odkryć talenty jakie w nim drzemią. Przecież każdy maluch jest geniuszem i tylko od nas zależy czy pozwolimy się mu rozwinąć. PROTI daje Ci taką szansę. Przekonaj się o tym, jak blisko 200 tysięcy zadowolonych użytkowników PROTI.  

Daj również swojemu dziecku szansę stania się dumnym posiadaczem certyfikatu Cambridge Starters. PROTI skutecznie pomoże Twojemu małemu szczęściu przygotować się do egzaminu, a ten prestiżowy certyfikat jeszcze bardziej zmotywuje je do dalszej nauki.  

PROTI to przykład doskonałej jakości w bardzo przystępnej cenie. Za jedyne 120 zł otrzymasz dostęp do naszej platformy przez  aż 24 miesiące! To naprawdę niewiele za dwa lata doskonałej zabawy, dzięki której Twoje dziecko pozna język, bez znajomości którego trudno sobie wyobrazić dzisiejszy świat. 

Przetestuj demo PROTI za darmo.