Nauka to zabawa

W zabawie dziecko wyraża swoje uczucia i pragnienia, daje upust wyobraźni i fantazji. Zabawa rozwija też zdolności twórcze, poznawcze i tworzy więzi  społeczne. Dziecko poszerza wszechstronnie swoje umiejętności, zdobywa nowe informacje i zyskuje dobre samopoczucie. Ćwiczenie zmysłów za pośrednictwem gier i zabaw to niezbędne elementy wychowania. Dzięki nim Twoja pociecha poznaje świat i zdobywa wiedzę.

Zabawa to nauka

Dziecko słucha, zaczyna rozumieć i potrafi przyporządkować dźwięki do konkretnych sytuacji. Zapamiętuje brzmienie słów, by wreszcie móc je wypowiadać. Najpierw pojedyncze wyrazy, potem zwroty, aż do pełnych zdań.  Bawi się w sklep, dom, lekarza, buduje i rozwiązuje zagadki. Zabawa jest doskonałą nauką. Lalki, samochody, misie… Wszystkie zabawki mówią zasłyszanymi słowami. Dlaczego więc nie mogą mówić po angielsku?

Proti to zabawa, która uczy i rozwija

Stwórz dziecku możliwość codziennego obcowania z angielskimi słowami, wyrażeniami i zwrotami. PROTI pozwoli mu systematycznie je słuchać, naśladować oraz z nimi eksperymentować. PROTI sprawi, że zapadną w jego pamięć na zawsze.  Wykorzystaj PROTI w tym wspaniałym okresie rozwoju Twojego dziecka, kiedy jego mózg jest szczególnie plastyczny i potrafi się uczyć z niesamowitą łatwością. Nie czekaj, bo to naprawdę bardzo krótki czas. Jak dowiodły badania, trwa tylko do 8 roku życia. PROTI to starannie wyselekcjonowane gry, stworzone tak, by można grać w nie wielokrotnie. Gry bogate w treści z wykorzystaniem piosenek i wierszyków, nadają się do tego idealnie, a Twoje dziecko może w nie grać w dowolnej kolejności. To wspaniała zabawa i skuteczna nauka. PROTI dostarczy ich mnóstwo, a Twoja pociecha nie będzie mogła się od nich oderwać. 

PROTI to przykład doskonałej jakości w bardzo przystępnej cenie. Za jedyne 120 zł otrzymasz dostęp do naszej platformy przez aż 24 miesiące! To naprawdę niewiele za dwa lata doskonałej zabawy, dzięki której Twoje dziecko pozna język, bez znajomości którego trudno sobie wyobrazić dzisiejszy świat. 

Przetestuj demo PROTI za darmo.